جزییات دریافت بیمه عمر تامین اجتماعی - بیدبرگ
تلفن پشتیبانی
021-91023784
واتساپ

جزییات دریافت بیمه عمر تامین اجتماعی

علی اصغر بیات رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اشاره به شرایط و نحوه دریافت مستمری بیمه عمر گفت: طبق قرارداد، بازنشستگان از آذر سال گذشته مشمول بیمه عمر می‌شوند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از آیین، علی اصغر بیات با بیان اینکه در سنوات گذشته بازنشستگان تامین اجتماعی از بیمه عمر برخوردار بودند اظهارکرد: قرارداد مربوط را به تازگی با بیمه ایران منعقد کردیم.

وی افزود: شرط این قرارداد آن بوده است که از ۹۳/۹/۱ که قرارداد درمان بوده تا ۹۴/۸/۳۰ هر شخصی که فوت کرده است، بدون شرط سنی و به هر علتی، سه میلیون تومان به بازماندگانش پرداخت شود.

رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه مبلغ حق بیمه‌ای که از حقوق بازنشستگان کسر می‌شود، برای یک سال ۳۶ هزار تومان است، گفت: طی تعاملاتی که با سازمان تامین اجتماعی داشتیم باید ۲۴ هزار تومان را سازمان و ۱۲ هزار تومان را بازنشسته بپردازد که این مبلغ طی چهار مرحله از حقوق آنها کسر می‌شود.

بیات با بیان اینکه در حال حاضر دو میلیون و ۷۰۰ هزار بازنشسته داریم، گفت: افرادی تحت پوشش بیمه عمر قرار گرفتند که بیمه را پذیرفته باشند و تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار داشته باشند.

وی افزود: براین اساس بازماندگان افراد فوت شده به کانون‌های بازنشستگی مراجعه و مدارک مربوط را ارائه دهند تا مبلغ تعیین شده را به حسابشان واریز کنیم.

بیمه عمر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا