بیمه رازی مجری دوره های کوتاه مدت علمی کاربردی

واحد آموزش شرکت بیمه رازی با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی، دوره های کوتاه مدت تک پودمانی در رشته های بازاریابی و فروش بیمه، صدور بیمه های اموال – آتش سوزی و صدور بیمه های حمل و نقل و باربری را برگزار می کند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، این مرکز با استفاده از کادر علمی مجرب، ارائه دورس تخصصی علمی و عملی و با بهره گیری از روش های آموزشی مدرن، آماده پذیرش علاقه مندان و شاغلین صنعت بیمه با هدف ارتقای توانمندیهای شغلی و تحصیلی آنان می باشد.

گفتنی است دوره های فوق بدون برگزاری آزمون ورودی و امتحانات این پودمان طبق آیین نامه دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود و همچنین در پایان هر دوره گواهی مربوط توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی به شرکت کنندگان ارائه می گردد و پس از گذراندن کلیه دوره های تخصصی، طبق ضوابط و با تأیید دانشگاه جامع علمی کاربردی مدرک مقطع دار به متقاضیان ارائه می شود.

لازم به ذکر است شرکت بیمه رازی اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران است که در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ مجوز رسمی از دانشگاه جامع علمی کاربردی شده است و به عنوان مجری دوره های کوتاه مدت علمی کاربردی می باشد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از محتوای دوره ها به آدرس ذیل مراجعه نمایند:

www.razi24.ir

Email: [email protected]

تلفن: ۲۲۰۳۴۲۳۶-۰۲۱

آدرس: تهران – خیابان آفریقا – انتهای بلوار صبا – پلاک ۴۴ طبقه سوم – واحد آموزش بیمه رازی

 

دیدگاه خود را ثبت کنید: