بیمه دانا جایزه ملی محیط زیست گرفت

 حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران جایزه ویژه دهمین دوره جایزه ملی محیط زیست را به دکتر بیژن صادق، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا اهدا کرد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی بیمه دانا، دکتر بیژن صادق، نایب رئیس هیات مدیره  و مدیرعامل بیمه دانا، پس از دریافت جایزه ویژه ملی محیط زیست در سال ۱۳۹۴ در گفت و گو با واحد مرکزی خبر گفت: بیمه دانا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود حمایت از یوزپلنگ ایرانی را به عنوان یک نماد ملی در دستور کار خود قرار داد.

وی اضافه کرد: بیمه دانا با ارائه بیمه نامه یوز و محیط بانان یوز گام مهمی را در عرصه محیط زیست برداشت. طی سال ۱۳۹۳ در چارچوب تفاهمی که بیمه دانا با سازمان محیط زیست انجام داد به صددرصد تعهدات خود عمل کرده است و این کار بدون هیچ چشم داشتی انجام شده است که امیدواریم این قبیل فعالیت های زیست محیطی در برنامه سایر شرکتها و سازمان ها قرار بگیرد چرا که اهمیت به محیط زیست اهمیت به نوع انسان و اخلاق است.

این گزارش اضافه می کند: همزمان با معرفی برگزیدگان دهمین دوره جایزه ملی زیست، بیمه دانا دست به یک عمل انسان دوستانه زد. در این مراسم دو تن از محیط بانانی که در عرصه حمایت از محیط زیست دچار حریق شده بودند مورد حمایت بیمه دانا قرار گرفتند. این دو نفر به نام های مظفر عبدی و صلاح الدین میرانی با ایثار و از خودگذشتگی برای اطفای حریق منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل در استان کرمانشاه در سال ۱۳۸۶ دچار حریق شده بودند. دکتر بیژن صادق مراتب حمایت شرکت بیمه دانا را از این دو محیط بان اعلام کرد تا بار دیگر بیمه دانا را به عنوان شرکت اول حامی محیط زیست در کشور و صنعت بیمه معرفی کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید: