بیمه های تجاری بهانه ای برای عدم همراهی ندارند

۵.۰
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: بسته های بیمه ای در صورت افزایش منابع مالی ، قوی تر می شوند و بیمه های تجاری بهانه ای برای عدم همراهی ما ندارند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از ایرنا، دکتر سید حسن هاشمی روز شنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به خبرنگاران گفت: رفتار بیمه های تجاری در سال ۹۴ به نسبت سال ۹۳ متفاوت می شود. این بیمه ها در سال ۹۳ اعتراض داشتند که چرا تعرفه ها در اواسط سال تغییر کرد اما قراردادهای آن ها بر مبنای سال ۹۲ بود.وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی همچنین گفت: علاقه مند ارتقا بسته های بیمه ای هستیم.
هاشمی با تاکید بر اینکه در بخش سلامت، تنها سه درصد رشد منابع داشتیم اظهارداشت: برای بخش سرپایی به منابع بیشتری نیازمندیم و بعید است به جز نظارت و رعایت تعرفه ها امکان برنامه دیگری برای بخش سرپایی داشته باشیم.وی، دلیل مراجعه مردم به سمت بخش های خصوصی جهت درمان را امکانات نامناسب مراکز دولتی در گذشته عنوان کرد و افزود: امسال در نظر داریم مراکز دولتی را در زمینه بستری تقویت کنیم.
آیین تکریم و معارفه مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران بعد از ظهر امروز – شنبه – در مجموعه تلاش وزارت رفاه با حضور وزیر بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی و همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
محمد جواد کبیر که پیش تر معاون سازمان بیمه سلامت ایران بود ،جایگزین انوشیروان محسنی بند پی شد. محسنی بند پی نیز به سمت رییس سازمان بهزیستی کشور منصوب شد.


سوال بیمه ای خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی  , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث ، قانون کار و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.


فیش بیمه ، بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد

سوابق بیمه

بیمارستان بیمه تامین اجتماعی

شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت

بهترین بیمه عمر

Leave a Reply