بیمه بازی های المپیک بوستون

مقامات برگزارکننده بازی های المپیک بوستون می گویند که می خواهند پوشش بیمه ای این بازی ها را تا اندازه ای در نظر بگیرند که تاکنون بی سایقه بوده است.

به گزارش بیدبرگ و نقل از صنعت بیمه، مقامات برگزارکننده بازی‌های المپیک بوستون اعلام کردند که در آخرین بررسیهای انجام شده حدود ۴.۶ میلیارد دلار برای برگزاری این بازی ها درنظر گرفته شد که حدود ۱۲۸ میلیون آن برای پوشش های بیمه ای است.

در گزارش “بوستون هرالد” همچنین آمده است که مقامات برگزارکننده این بازی ها می گویند که میخواهند پوشش بیمه ای این بازیها را تا اندازه ای در نظر بگیرند که تاکنون بی سایقه بوده است؛ به عبارتی دیگر آنان می خواهند بازی ها را از نظر بیمه ای تضمین شده برگزار کنند.

از ژانویه گذشته که در میان شهرهای آمریکا “بوستون” برای نامزدی میزبانی المپیک ۲۰۲۴ انتخاب شده است گروهی به مخالفت با این میزبانی برخاسته‌ اند. با این حال شهردار لندن معتقد است که این مخالفت‌ها شانس میزبانی را کمتر نمی ‌کند. او در این باره گفت: از زمانی که بوستون برای میزبانی انتخاب شود، شور و هیجان زیادی ایجاد می ‌شود. ما این هیجان را در لندن هم دیدیم.

“جانسون” در این باره افزود: این قضیه مثل ساخت تونل بیگ دیگ است که پروژه بزرگی بود و قبل از شروع آن افراد زیادی اعتراض کردند اما زمانی که پروژه شروع شد رضایت‌ها شروع شد. ناگهان همه چیز خوب پیش خواهد رفت و ارزشش را دارد. از زمانی که ما المپیک لندن را برگزار کردیم این شهر از جایگاه دوم، سوم، چهارم و یا حتی پنجم جهان به اولین مقصد توریستی دنیا تبدیل شده است. من نمی‌توانم تاثیرات اقتصادی و شهرتی که المپیک برای شهر لندن داشت را کوچک بشمارم.

پیشنهاد برگزاری بازی های تابستانی اول ماه دسامبر ۲۰۱۴ برای نخستین بار ارائه شد. در هشتم ماه ژانویه ۲۰۱۵ کمیته المپیک آمریکا (USOC) در نهایت تصمیم گرفت تا از میان شهرهای آمریکا،‌بوستون نامزد میزبانی این بازی ها شود. این در حالی است که شهرهای مانند لس آنجلس تایمز، سانفرانسیسکو و واشنگتن دی سی نیز برای این میزبانی آماده بودند.

همچنین کمیته بین المللی بازیهای المپیک در سال ۲۰۱۷ با برگزاری نشستی، میزبان نهایی این مسابقات را تعیین میکند.در حال‌حاضر به غیر از بوستون، پاریس نیز خواهان برگزاری این بازیهاست.

Leave a Reply