بیمه ایران بیش از ۶۸ میلیارد ریال به شرکت کرمان موتور خسارت پرداخت کرد

بیمه ایران بابت وقوع حادثه آتش سوزی درکرمان موتور به این شرکت ۶۸ میلیارد و ۴۲۱ میلیون و ۸۰۵ هزار و ۹۰۰ ریال خسارت پرداخت کرد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی بیمه ایران، این مبلغ امروز(سه شنبه)‌درمحل شرکت کرمان موتوربه سید محمد رضا میرعلینقی مدیرعامل این مجموعه تقدیم شد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران درجلسه اهدای خسارت به کرمان موتورگفت: این شرکت درسال ۹۳ بیش از ۵۹۰۰ میلیارد تومان به بیمه گذاران وزیان دیدگان خود خسارت پرداخت کرده است.
محمود امراللهی با اشاره به اینکه بزرگترین خسارت صنعت بیمه کشوردرسال گذشته توسط این شرکت پرداخت شده است ، افزود:‌ این خسارت مربوط به شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه بود که بیمه ایران آن را پرداخت کردو رضایت بیمه گذار جلب شد.
وی درتشریح سایر اقدامات بیمه ایران درسال ۹۳ ، به طراحی “بیمه مان” جدیدترین بیمه زندگی این شرکت اشاره کرد وگفت:‌از آنجاکه مهم ترین اولویت مدیریت جدید فراگیر کردن بیمه زندگی درکشور بود این بیمه نامه پس از مطالعات کارشناسی فراوان و رفع نواقص بیمه نامه های قبلی طراحی وروانه بازار شد.
مدیرعامل بیمه ایران با بیان اینکه این بیمه نامه تعهدات سنگینی برای بیمه ایران خواهد داشت، تصریح کرد: خوشبختانه هموطنان از این طرح استقبال خوبی کرده و فروش خوبی داشته است امیدواریم این روند تا تحقق شعار” هر ایرانی یک بیمه مان “ادامه پیدا کند.
مدیرعامل گروه خودروسازی کرمان موتورنیز با رضایت از مسوولان بیمه ایران درپرداخت به موقع خسارت آتش سوزی این گروه خودرو سازی گفت:‌‌کرمان موتور از مشتریان قدیمی بیمه ایران است و ما از عملکرد بیمه ای این شرکت رضایت کامل داریم.
سید محمد رضا میرعلینقی با بیان اینکه بیمه ایران در رسیدگی به امور بیمه ای و طراحی بیمه های جدید برای بیمه گذاران خود همواره پیشرو بوده است،‌افزود: غرامت آتش سوزی در واحد ارگ جدید بم ‌به دلیل شرایط دشواری که با آن مواجه بودند درکمترین زمان ممکن پرداخت شد که به همین دلیل از بیمه ایران دراین ارتباط قدردانی می کنیم.
شرکت کرمان موتور سال گذشته دچار آتش سوزی شد. شدت آتش سوزی این واحد صنعتی به حدی بود که دود آن از فاصله چند کیلومتری محور بم – زاهدان قابل رویت بود. آتش سوزی دراین واحد صنعتی دست کم سه ساعت به طول انجامید و سرانجام با تلاش آتش نشانان شهرهای بم، بروات و ارگ جدید و رستم آباد مهار شد.این درحالی بود که پس از مهار اولیه، آتش بار دیگر شعله ور شد که با عزیمت مجدد آتش نشانان به محل وقوع حادثه آتش به طور کامل مهار گردید.

سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی),  بیمه شخص ثالث در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

ایمان
۵.۰

Leave a Reply