رویکرد بیمه ایران برای پساتحریم و ورود سرمایه گذاران

سید عباس حسینی مدیرعامل بیمه ایران اظهار کرد: ورود سرمایه گذاران به سود اقتصاد کشور است و بیمه ایران نیز از این موضوع استقبال کرده و آماده مشارکت و همکاری کامل با طرف‌های خارجی است.

به گزارش بیدبرگ به نقل از ایسنا، رییس هیات مدیره بیمه ایران در خصوص میزان بدهی‌های دستگاه های اجرایی به بیمه ایران، اظهار کرد:مبالغ قابل توجهی از دستگاه های اجرایی مختلف بابت بیمه نامه های صادره طلبکار هستیم که درصورت وصول این مطالبات به طور حتم بیمه گذاران ما خدمات با کیفیت تری دریافت خواهند کرد.

سید عباس حسینی درخصوص اهداف و برنامه های خود در این مجموعه، تصریح کرد: ما به دنبال افزایش کیفیت،سرعت ارائه خدمات وافزایش میزان رضایتمندی مشتریان خود هستیم و معتقدیم صنعت بیمه باید در تنگنا ها درکنار بیمه گذاران و زیان دیدگان خود باشد از این رو برای دستیابی به این اهداف از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

مدیرعامل بیمه ادامه داد:افزون براین،درحال شناسایی انتظارات مشتریان به منظور خلق ارزش های جدید برای آنان هستیم درهمین ارتباط خود را جای ذینفع قرار خواهیم داد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران درخصوص پرتفوی شرکت نیز تصریح کرد: پرتفوی شرکت باید از وضعیت فعلی خارج و به سمت پرتفوی ترکیبی با زیان کم تغییر کند.

حسینی با تاکید بر اینکه بین عملکرد مالی و پرداخت هزینه ها باید یک رابطه منطقی دراین مجموعه ایجاد شود، عنوان کرد:هم اکنون ما پرتفوی های بسیار زیادی داریم که نه تنها منابع مالی برای شرکت ایجاد نکرده بلکه داشته‌های محدود ما را از بین می برد بر همین اساس بدنبال اصلاح مدیریت منابع دراین گونه پرتفوی ها به منظور جلوگیری از زیان بیشتر هستیم.

وی درادامه ابراز امیدواری کرد: با نهادینه شدن رفتار حرفه ای وضعیت شرکت و تصویر خارجی آن نزد بیمه گذاران بهبود یابد تا بتوانیم خدمات مناسب تر ارائه کنیم.

اهمیت مدیریت مالی در بیمه ایران

سید عباس حسینی درادامه سخنانش به اهمیت مدیریت مالی در این مجموعه اشاره کرد وافزود: مدیرمالی مجموعه‌ای از وظایف بزرگ و بسیار فراتر از این است که فقط نقش حسابدار را عهده دار باشد، شان مدیریت مالی در یک مجموعه ای همانند بیمه ایران که فعالیت اقتصادی می کند به مراتب بزرگتر و ارزشمند تر از این است که او را یک حسابدار بخوانیم.

حسینی همچنین خواستار نظام مند کردن توان مدیریت مالی ،حسابداری و افزایش کنترل های داخلی در بیمه ایران شد و افزود: اندیشه های مدیران مالی به بهبود وضعیت شرکت کمک بسزایی خواهد کرد برهمین اساس در این خصوص آنان باید مشارکت بیشتری با مجموعه مدیریت ارشد مجموعه داشته باشند.

وی با بیان اینکه بیمه ایران یک مجموعه اقتصادی بزرگ است،عنوان کرد: حوزه مالی برای این مجموعه بسیاراهمیت دارد برهمین اساس اقلام باز و مانده حساب های سنواتی باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

مدیرعامل بیمه ایران درخصوص نقش آفرینی بیمه ایران در صنعت بیمه داخلی و بین‌المللی نیز گفت: به دنبال اتحاد استراتژیک و همکاری کامل با سایر شرکت‌ها ونهاد های بیمه ای هستیم.

حسینی در این ارتباط تاکیدکرد: باید قابلیت حرکت در بازارهای جهانی را ایجاد کنیم و به طور حتم دراین بازارهاست که می توانیم سبد بیمه ای داخلی و خارجی را بزرگتراز قبل کنیم.

به گفته وی پاسخگویی سریع و ایفای تعهدات کامل و به موقع و بهره گیری ازفناوری های اطلاعات درعرصه ارائه خدمات نوین بیمه ای به بیمه گذاران از انتظارات جدید درهزاره سوم است و به طور یقین با دستیابی به این اهداف میزان رضایتمندی بیمه گذاران از خدمات بیمه‌ای خود را افزایش خواهیم داد.

مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به اینکه درحال حاضر رکود صنعت بیمه و سایر صنایع را تحت تاثیر قرار داده است تصریح کرد: باید به ظرفیت‌های حضور دربازارهای بین المللی برسیم و هویت سازمانی خود را ارتقا دهیم.

محمد
  • بیمه ایران با شرکت های خارجی خوب داره کار می کنه
۵.۰

سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی),  بیمه شخص ثالث در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

Leave a Reply