همه چیز در رابطه با بیمه اربعین برای حضور در کربلا

خدمات بیمه ای بیمه دانا در رابطه با بیمه زائرین اربعین حسینی در کشور عراق و شهر کربلا

در صورت بروز خسارت یا آسیب به زایرین ایرانی در کشور عراق، زائر می تواند جهت مداوا به مراکز درمانی کشور عراق یا درمانگاه های هلال احمر مراجعه نماید.

به گزارش بیدبرگ به نقل از روابط عمومی بیمه دانا در رابطه با بیمه کربلا برای زایرین اربعین اگر زائر در کشور عراق بیمار، مجروح و یا مصدوم شود، بایستی بلافاصله به درمانگاه های هلال احمر یا بیمارستان های کشور عراق جهت مداوا و یا بستری شدن اعزام شود و در صورت عدم وجود امکانات درمانی به بیمارستان و مراکز بهداشتی مناسب تر مراجعه نماید.
اگر زائر بیمار طبق نظر پزشک معالج و یا تیم پزشکی برای درمان نیاز به اعزام به ایران دارد، ضروری است پس از اتمام معالجات به شرکت بیمه دانا در تهران و در استان ها به شعب بیمه دانا مراجعه کند.
خاطرنشان می سازد، در صورت بروز خسارت(فوت، حادثه، درمان) برای هر یک از بیمه شدگان(زائرین) می بایست حداکثر ظرف مدت ۹۰ روز پس از تاریخ وقوع حادثه و مراجعه به کشور عراق به بیمه گر اعلام خسارت نماید و مدارک و مستندات حادثه را جهت تشکیل پرونده در مراکز رسمی بیمه ارائه کند.
لازم به ذکر است، دفتر مرکزی ارائه خدمات بیمه ای بیمه دانا در کشور عراق به آدرس: کربلا- خیابان باب القبله امام حسین(ع)- بالاتر از هتل بیت الجود- روبروی رستوران ایوان- طبقه ۴- واحد ۲ دایر است.
زائرین محترم می توانند، جهت ارتباط با دفاتر عراق بیمه دانا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:
دفتر کربلا: ۹۶۴۷۸۳۴۱۹۰۸۹۰ ، ۹۶۴۷۸۳۴۱۹۰۸۸۹
دفتر کاظمین: ۹۶۴۷۷۲۹۱۷۹۷۳۲، ۹۶۴۷۸۲۵۵۲۴۰۸۱، ۹۶۴۷۸۳۴۱۹۰۸۷۹
دفتر نجف: ۹۶۴۷۸۲۵۵۲۴۰۸۵، ۹۶۴۷۸۲۵۵۲۳۷۸۴


سوال بیمه ای خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی  , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث ، قانون کار و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.


دریافت فیش پرداخت بیمه ، بیمه اختیاری و مشاغل آزاد

سوابق بیمه

لیست بیمارستان بیمه تامین اجتماعی

لیست شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس پیشخوان دولت و نمایندگی های بیمه سلامت

غلامی
  • تا چقدر دیه تعلق می گیرد
۵.۰
Sending
User Rating ۱ (۱ vote)

Leave a Reply

Sending