عدم پاسخگویی مناسب بیمه آتیه سازان حافظ در شهرستان رشت

ابراهیم یوسف‌زاده رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان رشت از خوداری بیمه آتیه سازان حافظ برای صدور معرفی نامه های بیمارستانی به بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی انتقاد کرد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از سایت تحلیلی-خبری آیین، ابراهیم یوسف‌زاده در این باره گفت: شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به عنوان پوشش دهنده هزینه‌های درمانی بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی با کانون کارگران بازنشسته قرار دادی منعقد کرده است اما از یک ماه پیش به دلیل انباشته شدن بدهی معوقه خود از قبول تعهدات جدید خوداری می‌کند.

وی افزود: بصورت مشخص اکنون تعداد قابل توجهی از خانواده های بازنشسته بیمه‌ شده هستند که بابت خدمات درمانی مورد نیاز خود هزینه‌هایی را به بیمارستان‌های خصوصی پرداخت کرده‌اند اما در وصول غرامت‌هایی می‌بایست طبق قرارداد از سوی شرکت بیمه آتیه سازان به آنها پرداخت شود با مشکل مواجه هستند.

این فعال حقوق صنفی کارگران بازنشسته روند جاری را موجب نگرانی بازنشستگان دانست و گفت: این وضعیت در حالی است که تنها در محدوده شهرستان رشت حدود ۸۰ هزار بازنشسته  ومستمری بگیر به همراه افراد تحت تکفلشان وجود دارد که  هر ماهه سرانه بیمه تکمیلی از حقوق بازنشسته و مستمری بگیر توسط سازمان تامین اجتماعی کسر وبه حساب بیمه آتیه سازان حافظ پرداخت می شود.

وی با انتقاد از عدم پاسخگویی مناسب از سوی نمایندگان بیمه آتیه‌سازان در شهرستان رشت و حومه گفت: انتظار می‌رود مسئولین بویژه کانون عالی بازنشستگان نسبت به بی‌توجهی این شرکت بیمه‌گر به مطالبات به حق بازنشستگان و مستمری‌بگیران اقدامی فوری انجام دهند


آموزش دریافت فیش پرداخت حق بیمه ، بیمه اختیاری و مشاغل آزاد

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق دستگاه عابر بانک

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق تلفن همراه

پرداخت فیش حق بیمه از طریق اینترنت

مشاهده سابقه بیمه

آموزش ارسال اینترنتی لیست بیمه  

آموزش لیست بیمه تامین اجتماعی


سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.

علی
  • بیمه آتیه سازان حافظ هم داستانی داره ها
۵.۰
Sending
User Rating ۱ (۱ vote)

Leave a Reply

Sending