۷ مرکز جدید تحت پوشش بیمه‌نامه آتش سوزی بیمه معلم قرار گرفتند

مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه معلم از انعقاد قراداد با ۷ مرکز در سال جدید برای پوشش خطرهای ناشی از آتش سوزی خبر داد.

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی شرکت بیمه معلم، محمدرضا محمودی حسینی گفت: سازمان شیلات ایران و مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران، شرکت فراوری اورانیوم و تولید سوخت هسته ای ایران (فاتسا)، شرکت مهد تاژ و شیمیایی بهداش و بهداد، شرکت گاز استان هرمزگان، شرکت گاز استان قزوین، شرکت گاز استان بیرجند و سازمان میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان زنجان تحت پوشش بیمه معلم می باشند.
او با بیان این که برخی از این قراردادها تمدید و برخی برای نخستین بار منعقد شده اند، افزود: برخی قراردادها مربوط به خود سازمان یا شرکت است، اما در برخی موارد حتی منازل کارکنان نیز بیمه شده است.
به گفته او رقم این قراردادها بر اساس میزان سرمایه اعلام شده متفاوت است.
محمودی حسینی با اعلام این که در سال گذشته بیمه معلم بیش از ۸۵ هزار فقره  بیمه‌نامه آتش سوزی  صادر کرده است، گفت: سرمایه اعلام شده برای این بیمه‌نامه‌ها از ۵۰ میلیون تومان تا ۱۰۰ میلیارد تومان متغیر بوده است.
مدیر بیمه‌های آتش سوزی شرکت بیمه معلم همچنین گفت: شرکت در سال گذشته حدود ۴ میلیارد تومان بابت بیمه‌نامه‌های آتش سوزی خسارت پرداخت کرد و نسبت خسارت این رشته در سال گذشته ۲۵ درصد بوده است.

 

منبع:  http://www.mic.co.ir/DesktopModules/News/NewsView.aspx?TabID=1&Site=DouranPortal&Lang=fa-IR&ItemID=1810&mid=14527&wVersion=Staging

دیدگاه خود را ثبت کنید: