حضور بیدبرگ در نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فی مابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده و انتظار می رود در دوره آتی نمایشگاه الکامپ که در فاصله ۲۳ تا ۲۶ آذر ماه برگزار خواهد گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

حضور بیدبرگ در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ( نمایشگاه الکامپ )

شبکه اجتماعی بیمه بیدبرگ با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر ( مدیریت فناوری و توسعه نوآوری ) در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ با رویکرد آشناسازی بازدیدکنندگان با فعالیت ها و نوآوری های شبکه اجتماعی بیمه بیدبرگ شرکت نموده است.

از شما و تمامی علاقه مندان به صنعت IT و صنعت بیمه دعوت می گردد تا از غرفه بیدبرگ به آدرس : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن ۱۲، هاب مدیریت فناوری و توسعه نوآوری، غرفه بیدبرگ بازدید به عمل آورید.

 

بررسی کاربر
۰ (۰ رای)
در حال ارسال

ارسال یک پاسخ

اسکرول به بالا