بیدبرگ و ریسک نیوز تفاهم نامه همکاری امضا کردند

پایگاه اطلاع رسانی ریسک نیوز و شرکت ارتباط گستر بیدبرگ که به عنوان اولین استارت آپ بیمه ای مطرح است، با هدف محتواسازی و ترویج فرهنگ بیمه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 

به گزارش ریسک نیوز،امروزه شبکه های اجتماعی نقش قابل توجهی در توسعه کسب و کارهای مختلف ایفا می کنند و از سوی دیگر رسانه های خبری می توانند تکامل بخش فعالیت های شبکه های اجتماعی در نشر اطلاعات و تولید محتوا باشند.

بدون تردید نفوذ شبکه های اجتماعی در حوزه صنعت بیمه و اتصال واحدهای مختلف به یکدیگر در قالب یک مدیریت یکپارچه و متمرکز در کنار رسانه های تخصصی می تواند در توسعه و ارتقا این کسب و کار و از همه مهمتر گسترش فرهنگ بیمه در سطح جامعه و افزایش ضریب نفوذ آن تحولات چشمگیری را رقم زند.

در این راستا پایگاه خبری ریسک نیوز به عنوان رسانه تخصصی صنعت بیمه و شرکت ارتباط گستر بیدبرگ به عنوان اولین استارت آپ بیمه ای با هدف محتواسازی و ترویج فرهنگ بیمه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

اهم چارچوب های فعالیت و همکاری ریسک نیوز و بیدبرگ

قالب تولید محتوای خبری و فرهنگی ،اجرای کمپین های فرهنگ سازی در جامعه ،برگزاری سلسله نشست های تخصصی گپ و گفت ویژه شرکتهای بیمه ،نمایندگان ، کارگزاران و سایر ذینفعان بیمه و انجام مطالعات بازار ، داده کاوی  و ارایه گزارش های آماری مشترک می باشد.

ahmad
  • امیدوارم اثر مثبتی بر صنعت بیمه داشته باشه
۵.۰
Sending
User Rating ۵ (۱ vote)

سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید

در ریسک نیوز ، اخبار بیمه ، خبر بیمه ، اخبار بیمه توسعه ، اخبار بیمه ایران ، اخبار بیمه مرکزی ، جدیدترین اخبار بیمه ای در مورد شرکت بیمه ، تحقیق و تفحص صنعت بیمه و در مورد بیمه شخص ثالث اطلاعات کسب کنید.

Leave a Reply

Sending