برگزاری کنفرانس مدیریت ریسک های بیمه مسئولیت در سنگاپور

برگزاری کنفرانس مدیریت ریسک های بیمه مسئولیت در سنگاپور

کنفرانس دو روزه بیمه مسئولیت آسیا، موضوع مدیریت ریسک های رو به افزایش بیمه مسئولیت را بررسی می کند.

به گزارش بیدبرگ و به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه، این کنفرانس در تاریخ اول و دوم تیرماه امسال در کشور سنگاپور برگزار می شود تا چالش های ریسک های رو به افزایش بیمه مسئولیت را برای کمک به مشتریان جهت مدیریت ریسک های مورد نظر و صدور بیمه نامه های ساده و واضح تر را به عنوان یک اقدام ابتکاری دنبال کند.
این گزارش می افزاید: در زمان بروز این چالش ها امکان شناسایی ریسک های جدید و در نتیجه تدوین بیمه نامه های جدید وجود دارد، بنابر این بررسی مباحثی چون چگونه بیمه گران باید خود را در پویایی بیمه مسئولیت بازیابی کنند، چگونه بیمه گران ریسک های جهانی مسئولیت، می توانند ادامه حیات دهند و همچنین بیمه گران، کارگزاران بیمه و متخصصین ریسک در آسیا در مواجهه با ریسک های مسئولیت برای شرکت های چند ملیتی چه راهکارهایی را باید مد نظر قرار دهند، در این سمینار در دستور کار قرار می گیرد.
مجله خبری تحلیلی بیمه آسیایی به عنوان برگزار کننده این سمینار همچنین اعلام کرده است، در این کنفرانس موضوعاتی چون ارزشیابی وضعیت بازارهای بیمه مسئولیت، شناسایی نظام های جدید ریسک و مدیریت این ریسک ها، درک چالش های کلیدی صنعت بیمه در شناسایی و طراحی محصولاتی برای ریسک های نو ظهور و همچنین بررسی ریسک های نوظهوری که بیمه گران را سرپا نگه می دارد از جمله موضوعات مورد بررسی در این کنفرانس است.
گفتنی است انجمن بیمه عمومی (GIA) و انجمن بین المللی بیمه (IIS) حامیان این کنفرانس هستند و میدل ایست انشورنس ریویو نیز مشارکت رسانه ای آن را بر عهده دارد.
روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در سمینار می توانند بروشور این کنفرانس از طریق این لینک دریافت نمایند.

 

Leave a Reply