بزرگترین پل معلق غرب آسیا توسط بیمه ایران بیمه شد

مسوولان بیمه ایران درمشکین شهر درپی احداث این پل و مجموعه گردشگری اطراف آن بیمه نامه مسوولیت برای این مجموعه صادرکردند.
به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی بیمه ایران، بزرگترین پل معلق غرب آسیا درمشکین شهر واقع شده است و سیصد و شصت وپنج مترطول ، دومتر عرض و ارتفاع آن از کف دره دربلندترین حالت خود ۸۲ متر می باشد.
کنار این پل همچنین شهرک توریستی با امکانات گردشگری از جمله هتل، استخرهای آبگرم، پیست های متنوع اسکی، اسب سواری ، ارابه رانی و دوچرخه سواری و سایر امکانات جانبی با هزینه تقریبی ۴۰۰ میلیاردریال احداث شده است.
بزرگترین پل معلق غرب آسیا سازه فلزی داشته و پوشش کف آن از عایق نسوز است با این همه و به درخواست بیمه گذار بیمه نامه آتش سوزی باسرمایه ۱۰ میلیارد تومان برای این پل و ساختمان های جانبی آن صادرشد.
 علاوه براین، بیمه نامه مسوولیت کارفرما در قبال کارکنان و گردشگران و بازدید کنندگان توسط بیمه ایران برای این مجموعه گردشگری صادرشده است.
براساس این گزارش، تعهدات بیمه ایران دراین بیمه نامه برای سازه فلزی ۲۵ میلیاردتومان و برای کارکنان،گردشگران و بازدید کنندگان به ازای هر نفر ۲۵۰ میلیون تومان است که هزینه های پزشکی، غرامت نقص عضوو فوت را شامل می شود.
 طبق آمار درتعطیلات عید فطر سال جاری نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر از این منطقه گردشگری بازدید کرده اند.
 این پل بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مسوولان منطقه به بهره برداری رسید.
پارسا
  • بیمه ایران پروژه های بزرگ دستشه
۵.۰

۲ دیدگاه

  1. mosa مرداد ۷, ۱۳۹۵
  2. mosa مرداد ۷, ۱۳۹۵

دیدگاه خود را ثبت کنید: