برکناری یا استعفای یک مدیر بیمه ای

محمد
  • بیمه حافظ مال منطقه آزاده
۵.۰
Sending
User Rating ۰ (۰ votes)
شنیده های خبری حاکی از آن است که یکی از مدیران عامل شرکت های بیمه روز دوشنبه از شرکت متبوعش خداحافظی کرده است. در حالی برخی رسانه ها از احتمال عزل و یا استعفای مهران رضوانی ، مدیر عامل بیمه حافظ خبر می دهند که این شرکت در سال ۹۳ به دلیل صدور بیمه نامه شخص ثالث در سرزمین اصلی از سوی نهاد ناظر اخطار و تذکر گرفته بود.

به گزارش بیدبرگ و نقل ار ایران و جهان، در حالی برخی رسانه ها از احتمال عزل و یا استعفای مهران رضوانی ، مدیر عامل بیمه حافظ خبر می دهند که این شرکت طی در سال ۹۳ و همچنین طی ماههای گذشته به دلیل صدور بیمه نامه شخص ثالث در سرزمین اصلی از سوی نهاد ناظر اخطار و تذکر گرفته بود.

طبق قوانین موجود شرکت های بیمه در مناطق آزاد تجاری_ صنعتی مجاز به فعالیت در سرزمین اصلی نیستند این شرکت بیمه ای به عنوان اولین شرکتی که به منظور فعالیت در این مناطق پروانه فعالیت دریافت کرده مبادرت به صدور بیمه نامه های شخص ثالث در سرزمین اصلی می کرده که در این راستا با تذکر نهاد ناظر روبرو شد.

گفتنی است ، پیش ازین و در این راستا یک مقام آگاه در بیمه مرکزی به ریسک نیوز اعلام کرد:”صدور بیمه نامه شخص ثالث از سوی بیمه حافظ در سرزمین اصلی غیر قانونی بوده و این موضوع مورد پیگرد بیمه مرکزی قرار خواهد گرفت.”

این گزارش حاکی است ، فرایند تایید صلاحیت مهران رضوانی نیز از سوی بیمه مرکزی ، خود ، چالش های زیادی به همراه داشته به طوریکه بسیاری انتخاب وی را چندان مطابق با آیین نامه های موجود و از جمله آیین نامه ۹۰ نمی دانستند .

به هر حال تکیه بر مسند مدیر عاملی  بیمه حافظ گویا به پروسه ای پیچیده تبدیل شده چرا که با عزل و یا استعفای رضوانی این شرکت بیمه ای دوباره وارد چالش انتخاب مدیر عاملی می شود  که باید با ایین نامه های بیمه گری تناسب داشته باشد.


آموزش دریافت فیش پرداخت حق بیمه ، بیمه اختیاری و مشاغل آزاد

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق دستگاه عابر بانک

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق تلفن همراه

پرداخت فیش حق بیمه از طریق اینترنت

مشاهده سابقه بیمه

آموزش ارسال اینترنتی لیست بیمه  

آموزش لیست بیمه تامین اجتماعی


سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.

Leave a Reply

Sending