بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب زیر چتر بیمه

۵.۰
مدیر کمیته اجرایی بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تحت پوشش بیمه قرار گرفتن همه بازدید کنندگان و کارکنان در طول برگزاری نمایشگاه خبر داد.

 

به گزارش بیدبرگ و به نقل از بنکر، حسین صفری در حاشیه نمایشگاه بیست و هشتم کتاب تهران تصریح کرد : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و اقدامات صورت گرفته تا بازدیدکنندگان و عوامل اجرایی نمایشگاه تحت پوشش بیمه قرار دارند.

وی گفت :این بیمه در دو بخش مسئولیت مدنی و حوادث و با مبلغ مشخصی پیش بینی شده است تا در صورت بروز حادثه، تمام عوامل، کارکنان، ناشران و بازدیدکنندگان نمایشگاه تحت پوشش بیمه قرار گیرند.
وی افزود: بیمه مسئولیت مدنی برای نیروها، کارکنان و دست اندرکاران نمایشگاه کتاب و بیمه حوادث برای تجهیزات و لوازم نمایشگاهی، همچنین حوادث احتمالی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است.
براساس گزارش ستاد نمایشگاه کتاب تهران ، بیمه از طریق یکی از شرکت های معتبر بیمه ای و با هدف ایجاد آرامش خاطر ناشران و بازدیدکنندگان در برابر حوادث احتمالی، اجرایی شده است.
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی(ره) با شعار «خواندن، گفت وگو با جهان» برگزار می شود.


سوال بیمه ای خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی  , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث ، قانون کار و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.


فیش بیمه ، بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد

سوابق بیمه

بیمارستان بیمه تامین اجتماعی

شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت

بهترین بیمه عمر

Leave a Reply