ارتقای باجه بیمه ما در بجنورد به شعبه

امیر شفیعی مدیر امور شعب بیمه ما گفت : ارتقای باجه بجنورد نتیجه کارکرد خوب  آن و همت نمایندگان فعال است و امیدوارم که شبکه فروش آن  بتواند پرتفوی بهتری کسب نموده و تعامل مناسبی با بانک ملت داشته باشد .

 

به گزارش بیدبرگ و نقل از روابط عمومی شرکت بیمه ما، باجه بجنورد ۱۴ تیر ماه  طی مراسمی با حضور مدیر امور شعب بیمه ما، مدیر امور نمایندگان بیمه ما، معاون سرپرستی بانک ملت استان خراسان شمالی  و کلیه نمایندگان این استان به شعبه ارتقا یافت .

بر اساس این گزارش، در این مراسم روشنیان معاون سرپرستی بانک ملت استان  خراسان شمالی ضمن ابراز خرسندی از ارتقای باجه بجنورد به شعبه، بر تعامل هر چه بیشتر بانک ملت و شرکت بیمه ما در استان خراسان شمالی تاکید کرد .

در ادامه  امیر شفیعی مدیر امور شعب بیمه “ما” گفت : با توجه به عملکرد خوب باجه بجنورد ، پرتفوی مناسبی که کسب شده است و همچنین ظرفیت مناسب استان خراسان شمالی برای توسعه خدمات بیمه ای تصمیم بر آن شد که با افزایش تعداد کارکنان باجه بجنورد و تغییر ساختمان آن ، این باجه را به شعبه ارتقا دهیم.

وی در خصوص ساختمان شعبه بجنورد ضمن تشکر از میزبانی بانک ملت در طی این مدت  افزود : یک ساختمان ۲۰۰ متری را در مکانی مناسب از استان ، اجاره کردیم و شعبه بجنورد اکنون از بانک ملت خارج شده است و در مکانی مستقل با نیروی انسانی خبره به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

گفتنی است پس از مراسم افتتاحیه شعبه بجنورد ، نشستی با حضور مدیر امور شعب ، مدیر امور نمایندگان ، رئیس شعبه بجنورد شرکت بیمه “ما” و رئیس سرپرستی بانک ملت در استان خراسان شمالی برگزار شد و در خصوص همکاری هر چه بیشتر این شعبه  با شعب بانک ملت استان توافقاتی صورت گرفت .


آموزش دریافت فیش پرداخت حق بیمه ، بیمه اختیاری و مشاغل آزاد

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق دستگاه عابر بانک

آموزش پرداخت فیش حق بیمه از طریق تلفن همراه

پرداخت فیش حق بیمه از طریق اینترنت

مشاهده سابقه بیمه

آموزش ارسال اینترنتی لیست بیمه  

آموزش لیست بیمه تامین اجتماعی


سوالات خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث  و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.

صامری
  • چجوری میشه نمایندگی بیمه ما رو گرفت
۵.۰
در حال ارسال
امتیاز شما به این متن: ۵ (۱ vote)

دیدگاه خود را ثبت کنید:

در حال ارسال