افزایش سطح خدمات بیمه‌ در سال ۹۴

۵.۰
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران ضمن اشاره به اولویت‌های این سازمان در سال ۹۴ گفت: تأمین سلامت، رضایتمندی مردم و رضایتمندی ارائه‌دهندگان خدمات از لحاظ کمی و کیفی از اولویت‌های این مجموعه محسوب می‌شود.

به گزارش بیدبرگ و به نقل از خبرگزاری فارس، محمدجواد کبیر در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران که عصر امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت و جمعی از نمایندگان مجلس در ساختمان تلاش برگزار شد، اظهار داشت:  موفقیت نظام سلامت در اقصی‌نقاط کشور وجود یک بیمه کارآمد، همراه، مستقل و پاسخگو است.

وی تصریح کرد: اساساً نظام بیمه‌ای نیازمند تحول اساسی است به طوری که در اساسنامه بیمه سلامت در این تحولات تأکید شده است.

کبیر بیان داشت: سازمان بیمه سلامت در دوره جدید و در دولت تدبیر و امید تلاش گسترده‌ای را برای افزایش سطح خدمات به بیمه شدگان براساس منویات مقام معظم رهبری، ریاست جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام داده است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به پوشش ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از آحاد جامعه زیر چتر بیمه سلامت و دریافت دفترچه گفت: این اتفاق بی‌نظیری پس از پیروزی انقلاب اسلامی است و باید مردم این حلاوت و شیرینی را بچشند.

وی در ادامه این مراسم با اشاره به الویت‌های بیمه سلامت در دوره جدید گفت: تأمین سلامت، رضایتمندی مردم، رضایتمندی ارائه‌دهندگان خدمات، افزایش سطح خدمات از نظر کمی و کیفی، نظام گزارش‌دهی، اطلاعات و… از جمله اولویت‌های این مجموعه محسوب می‌شود.

کبیر ادامه داد:‌ یکی دیگر از برنامه‌های اصلی سازمان بیمه سلامت تدوین برنامه راهبردی در این سازمان با شاخص‌های تعیین شده و عملیاتی است.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پایان اظهار امیدواری کرد : تعامل دو وزارتخانه رفاه و بهداشت بیش از گذشته باشد.


سوال بیمه ای خود را در رابطه با بیمه عمر ,  بیمه تامین اجتماعی  , بیمه سلامت , بیمه درمان تکمیلی ( بیمه تکمیلی ),  بیمه شخص ثالث ، قانون کار و …  را در مرجع سوالات بیمه بپرسید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه می توانید فرم دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه را تکمیل کنید تا نماینده بیمه منتخب با شما تماس بگیرند.


فیش بیمه ، بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد

سوابق بیمه

بیمارستان بیمه تامین اجتماعی

شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس پیشخوان دولت و نمایندگی بیمه سلامت

بهترین بیمه عمر

Leave a Reply