افتتاح ۲۳ پروژه تامین اجتماعی در هفته تامین اجتماعی

دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افتتاح ۱۷ پروژه و کلنگ زنی ۶ پروژه بیمه ای و درمانی این سازمان در هفته تامین اجتماعی خبر داد و گفت: این ۲۳ پروژه در ۱۶ استان کشور قرار دارند.

به گزارش بیدبرگ و نقل از بنکر، دکتر سید تقی نوربخش پلی کینیک تخصصی  مرودشت، بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی(ره) اراک و شعب ۲ بجنورد و ۳ کرمان را از جمله پروژه هایی اعلام کرد که در هفته تامین اجتماعی به بهره برداری می رسند.
وی اظهار داشت:  در این هفته، بخش CT-SCAN در بیمارستان های امام حسین(ع) زنجان، امام رضا(ع) قم، دکتر شریعتی اصفهان، سنندج و آتیه همدان افتتاح و به بیمه شدگان و بیماران خدمات ارائه خواهند کرد.
دکتر سیدتقی نوربخش افزود: افتتاح ساختمان شعب سردشت و میاندوآب و بخش  MRIبیمارستان امام رضا(ع) ارومیه و کلنگ زنی درمانگاه سردشت از پروژه های تامین اجتماعی در استان آذربایجان غربی است.
وی همچنین از آغاز عملیات ساخت درمانگاههای تامین اجتماعی در شهرستان های سپیدان و داراب  در استان فارس همزمان با هفته تامین اجتماعی خبر داد وافزود:  کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان های هشترود، ازنا و بهار از دیگر پروژه های درمانی این سازمان است.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، دو شیفته شدن درمانگاه شهدای شهرستان خرمدره و افتتاح بخش CT-SCAN و رادیولوژی در بیمارستان سبلان اردبیل  و بهره برداری از شعب تامین اجتماعی رستم آباد، دو بابل و نیشابور را از دیگر پروژه های بیمه ای و درمانی این سازمان عنوان کرد که در هفته تامین اجتماعی مورد بهره برداری قرار می گیرند.
گفتنی است، هفته تامین اجتماعی از ۱۹لغایت ۲۵ تیرماه جاری در سراسر کشور برگزار می شود.

Leave a Reply