آماده باش مراکز درمانی تامین اجتماعی برای خدمات رسانی به زائران

معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی از آماده‌باش مراکز درمانی این سازمان برای خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در سالروز ارتحال بنیانگذار نظام مقدس جمهوری‌اسلامی ایران خبر داد.

به گزارش بیدبرگ و نقل ازبه گزارش ریسک نیوز،محمدعلی همتی با اشاره به نزدیک شدن به ایام برگزاری مراسم سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی (ره) گفت: در مراسم امسال مطابق با سال‌های گذشته درمانگاه سیار اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران و یک دستگاه آمبولانس برای ارائه خدمات اورژانسی به زائران مستقر شده است.

وی همچنین از آمادگی باند هلی‌کوپتر امداد بیمارستان تامین اجتماعی فیاض‌بخش برای ارائه کمک‌های امداد هوایی خبر داد و افزود: تمامی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تابعه اداره کل درمان استان تهران که در اطراف مرقد مطهر حضرت امام (ره) قرار دارند، به منظور امدادرسانی و خدمات‌دهی رایگان به زائران در تاریخ‌های ۱۳ و ۱۴ خردادماه در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

 همتی با بیان این نکته که پزشک متخصص اورژانس و فوریت‌های پزشکی و امدادگر برای ارائه خدمات اورژانسی لازم در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) حضور خواهند داشت، گفت: درمانگاه سیار سازمان تأمین‌اجتماعی مستقر در محوطه حرم امام راحل (ره) نیز به همراه تجهیزات و آمبولانس مربوطه با آمادگی کامل خدمات درمانی موردنیاز را به صورت رایگان به زائران ارائه خواهد کرد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به پیش‌بینی‌های لازم سازمان تأمین‌اجتماعی در رابطه با تأمین تجهیزات و نیروی انسانی لازم در مراسم سالگرد رحلت حضرت امام (ره)، افزود: آمادگی لازم برای ارائه خدمات اورژانسی به زائران از سوی این سازمان وجود دارد و امیدواریم امسال نیز همچون سال‌های گذشته خدمات درمانی لازم را برای مراجعه‌کنندگان و زائران با کیفیت مطلوب ارائه دهیم

Leave a Reply